Hakkımızda

2015-10-11

Serasis Tanıtım Videosu youtube play

SERASİST, tarım ile teknolojiyi düşük maliyet ve kolay kurulum imkanıyla birleştirip tarım’da dijital dönüşümü yaparak elektrik, su, işçilik, hasat alımı konularında verimi arttırmayı hedefleyip, doğal afet, ihmalkarlık, insan hatası gibi sebeplerden doğabilecek anormal durumları çiftçiye anında bildirerek hasat ve verim kaybını asgari seviye indirmenize yarayacak çözümler üretmektedir.

Serasist İstanbul ve Antalya kökenli bir firma olup, internet tabanlı sensör, kamera, elektronik kartlar ve röle sistemleri alanında tecrübe bir ekibe sahiptir. Teknik destek ekibi İstanbul’da olup, saha ve operasyon ekibi ile Alanya, Gazipaşa ve Mersin’de faaliyet göstermektedir. En ufak yardım,destek, elektronik bakım gibi ihtiyaçlarınızda Alanya, Gazipaşa ve Mersin’deki saha destek ekibimiz aynı gün içinde size destek verebiliyor olup, parça değişimi, yeni sensör alımı, program yükseltme vb. ihtiyaçlarınızda ise İstanbul’daki ekibimiz 2 iş günüde ihtiyaçlarınıza karşılık verebilmektedir. Serasist ekibinde, tüm ihtiyaçlarınızı anlayabilecek, kolayca çözümleyebilecek anlaşmalı destek uzmanları, ziraatçiler, sera ustaları ve elektrikçiler bulunmaktadır. Bununla birlikte sistem geliştirme ekibimizde de elektronik mühendisleri, bilgisayar mühendisleri, sistem analiz uzmanları gibi ihtiyaçlarınızı en kısa sürede yerine getirebilecek kaynaklar bulunmaktadır.

SERASİST’in en büyük artılarından birisi de kendi bünyesinde seraları bulunuyor olması ve bu seralarda gerçek gereksinimleri analiz edip çözümlüyor olmasıdır. Kendimizde olmasını istemediğimiz hiçbir özelliği, ürünü sizlere de sunmamak şeklinde bir politika izlemekteyiz.

Özetle, tarım’ın bir yatırım aracı olmasını sağlamak ve kontrollü tarım faaliyetlerinde bulunabilmek için Serasist sizin bu yolda bir asistanınız olacaktır.

İlginiz için teşekkürler.
Serasist Tarım Teknolojileri Yazılım Otomasyon Sistemleri Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi

Müşteri Hizmetleri: 0850 304 9984